Teslimat & İptal & İade | Bebeşik

   Teslimat    

    Sipariş verdiğiniz beşik ertesi gün kargoya verilir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi UPS, PTT ve Nak Nakgo'dur. Kargonun size ulaşması normal şartlarda 2-3 gün sürebilmektedir. Bu süre adresinizin konumuna ve kargo yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

   İptal

    Siparişinizi aynı gün içinde koşulsuz iptal edebilirsiniz. Sitemize üye iseniz sipariş geçmişi bölümümünden siparişlerinizi yönetebilirsiniz.

   İade

    Tüketici haklarının ilgili kanunları gereği 15 gün içinde iptal ve iade talebinde bulunabilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünün herhangi bir hasar görmemiş olması ve kullanılmamış olması gerekmektedir. Paketi açılan uyku setleri iade prosedürüne dahil değildir ve 238 TL + KDV şeklinde ücretlendirilir. İadelerde ön ödeme yapmış iseniz 3 iş günü içerisinde ödediğiniz miktar verdiğiniz banka hesabına yatırılır. Kredi kartı ile ödemelerde miktar kredi kartınıza iade edilir. İade süreci, ürün adresimize ulaştığında başlar ve bize ulaşmayan ürünün iade süreci başlamaz. İadelerde kargo alıcıya aittir.

   Değişim

    Almış olduğunuz ürünü değişim yapmak isterseniz canlı destekten ya da iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti alıcıya aittir.


We rely on cookies to understand how our customers use our website.